Gwarancja na auta używane

Żaden samochód nowy czy używany nie jest bezawaryjny. Ceny części zamiennych oraz koszty napraw są coraz droższe. Kupując samochód używany nie jesteśmy w stanie w 100% sprawdzić jego historii, ani stanu technicznego. Aby kupić możliwie najlepszy samochód dla siebie szukamy samochodu najmniej awaryjnego obawiając się dodatkowych niespodziewanych kosztów napraw albo takiego z gwarancją fabryczną lub dodatkową.

Nasza Firma wychodzi naprzeciw kupującym, chcąc chronić nowego właściciela samochodu przed niespodziewanymi kosztami napraw oferujemy dodatkową gwarancję na samochód używany.

W ofercie do wyboru mamy różne warianty dodatkowego ubezpieczenia od awarii mechanicznych pojazdu. Ubezpieczenie takie oferuje pokrycie kosztów napraw samochodu objętego gwarancją. Obejmuje to zarówno koszty naprawy jak i części zamiennych.

Okresy oferowanych gwarancji to od 1 do 12 miesięcy z możliwością przedłużenia. Gwarancją może być objęty samochód nie starszy niż 15 lat oraz o przebiegu mniejszym niż 300 tyś km.

Gwarancja na auta używane - AutoCentrumMankar.pl

Copyright © 2023, autocentrummankar.pl     wykonane przez AKoL.pl