Raty, kredyty, leasing aut - AutoCentrumMankar.pl

Kredyt

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, staramy się pomóc naszym klientom w wyborze najlepszej oferty finansowania zakupu samochodu. Porównujemy najkorzystniejsze finansowanie dla osób fizycznych, jak i osób prawnych z dostosowaniem do ustalonego okresu spłaty w ratach. Istnieje aktualnie możliwość finansowania bez wkładu własnego.

Raty, kredyty, leasing aut - AutoCentrumMankar.pl

Oferowane formy płatności za wybrany samochód:

  • Płatność gotówką – jedna z najprostszych, najszybsza i najkorzystniejsza forma płatności, bo bez żadnych kosztów dodatkowych. Zapłata za samochód odbywa się równocześnie z odbiorem auta,
  • Płatność przelewem – proste i bezpieczne, jeden z najszybszych sposobów płatności — pojazd natomiast wydawany jest natychmiast po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku bankowym,
  • Kredyt, raty – oferujemy możliwość kupna auta w kredycie udzielonym przez dowolnie wybrany bank. Pomagamy wybrać z najlepszych ofert dostępnych na rynku. Korzyści tej formy płatności to przede wszystkim możliwość kupna samochodu w kredycie przy minimalnej bądź zerowej pierwszej wpłacie własnej. Kredyt może być zaciągnięty na dowolną kwotę oraz dowolną ilość rat — przeważnie na okres od 1 do 120 miesięcy. Kredytobiorca ma możliwość wcześniejszej spłaty kredytu lub sprzedaży auta i zakupu nowego jednocześnie spłacając kredyt. W tym wypadku samochodem przeważnie można odjechać zaraz po podpisaniu umowy kredytu z bankiem- wszystko to dzięki uproszczonym procedurom. Po pełnej spłacie kredytu kredytobiorca zostaje pełnoprawnym właścicielem samochodu, Posiadamy w ofercie także kredyt w opcji bez sprawdzania historii nabywcy w rejestrach BIK, BIG i itp.

Leasing

Oferujemy możliwość zakupu samochodu w leasingu, jest to najbardziej ekonomiczna forma finansowania dla firm, umożliwia cały czynsz netto oraz inne koszty ponoszone z tytułu użytkowania samochodu wliczyć w koszty swojej firmy. Wymagane jest minimum formalności . Dzięki uproszczonym procedurom jest to szybki i wygodnym sposób finansowania. Do wyboru jest brak wpłaty własnej bądź dowolna wpłata własna np.10%. Standardowy okres leasingu to zazwyczaj 24-60 miesięcy, warunki ustalane są przez firmy udzielające leasingu oraz nabywcę. Czas finalizacji zakupu poprzez leasing to 2-7 dni.

Najpopularniejsze firmy leasingowe:EFL oraz Santander

Porównując oferty kilku instytucji finansowych nie ma problemów ze znalezieniem optymalnych warunków kredytu bądź leasingu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, wraz z ofertą poniższych banków.

Raty, kredyty, leasing aut - AutoCentrumMankar.pl

Dokumenty wymagane do kredytu, leasingu:

  • 2 dokumenty tożsamości,
  • dane zakładu pracy (osoba Prywatna)
  • NIP /CEIDG oraz KRS (firmy)

Copyright © 2023, autocentrummankar.pl     wykonane przez AKoL.pl